Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0