Movies
Ratings
588- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- HarbinRated ★ 2.0
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5- NowhereRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5