Movies
Ratings
270
SawRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0- ForgottenRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5