Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Monster HunterRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0