Movies
Ratings
242
The TerminalRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 4.0

The WailingRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5