Movies
Ratings
1064
HerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
MannequinRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5