Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0- 엑스트라올디너리Rated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5