Movies
Ratings
58
The CircleRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Hate U GiveRated ★ 4.0- Adventures in BabysittingRated ★ 3.5
 
DescendantsRated ★ 4.5
Descendants 2Rated ★ 4.5
DescendantsRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 2.5
BolshoyRated ★ 3.0
50 First KissesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 4.5