Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A History of ViolenceRated ★ 3.0- The PactRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0- Broken RageRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 1.0
TenetRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 2.5
The Quick and the DeadRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5- Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 4.0
- How Are YouRated ★ 3.0

Because I Hate KoreaRated ★ 2.0- The BereftsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0- My Name is Loh KiwanRated ★ 1.5
SidewaysRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0