Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5- Steel RainRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0