Movies
Ratings
517
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0- HamiltonRated ★ 5.0
In the HeightsRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
MulanRated ★ 0.5
TenetRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5