Movies
Ratings
70
Midnight SunRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.5- 10DanceRated ★ 4.0
HOMESTAYRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Buzzy NoiseRated ★ 2.5
Lovesick EllieRated ★ 3.0
Our Secret DiaryRated ★ 3.0
My (K)NightRated ★ 2.0
It Stopped RainingRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Don't Care for an Old Man's Underwear! MovieRated ★ 4.0
RewriteRated ★ 2.5
At the BenchRated ★ 4.0
Aisarenakutemo BetsuniRated ★ 4.0
Ghost KillerRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 2.5