Movies
Ratings
366
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- VerandaRated ★ 4.0
- LineRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 5.0

MidsommarRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.5- Baby BathtubRated ★ 3.0
- Working On SaturdayRated ★ 4.0
- JudgementRated ★ 4.0
- I Want to Go to ParisRated ★ 2.5
FargoRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
Remember MeRated ★ 3.0- More Than EverRated ★ 2.5
Hannibal RisingRated ★ 1.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5