Movies
Ratings
252
PaprikaRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0- Whispering CorridorsRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 2.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
The ScamRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0