Movies
Ratings
944
FrankensteinRated ★ 4.0- The Running ManRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Team ThorRated ★ 3.0
- The KillersRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 2.5

John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0