Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0