Movies
Ratings
1031
OblivionRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0