Movies
Ratings
47
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5