Movies
Ratings
93- Romantic DebtorsRated ★ 4.5

The PrisonRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0