Movies
Ratings
313
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0