Titles you rated
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- The TrunkRated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 4.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0- QueenmakerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5