Titles you rated

The Great BattleRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 5.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0