Movies
Ratings
521
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5