Movies
Ratings
282
The Hurt LockerRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0- PiperRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Happy AccidentsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0