Movies
Ratings
1361
WickedRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 3.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- The MatchRated ★ 3.0
- RevelationRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5- The Platform 2Rated ★ 2.0
MuralRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Officer Black BeltRated ★ 2.5
- Leave the World BehindRated ★ 1.0
The Point ManRated ★ 2.0- UprisingRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5