Titles you rated

12.12: THE DAYRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- Emily the CriminalRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 3.5