Movies
Ratings
937
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.5
- The MatchRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
PlaneRated ★ 2.5