Titles you rated
- The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5- Nobody 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5- Forced SilenceRated ★ 3.5
- WoollyRated ★ 4.0
- The MatchRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Lady SnowbloodRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0- CobwebRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0