Movies
Ratings
317
Last VegasRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 3.5
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5