Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5- The House of UsRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0- A hot roofRated ★ 4.0