Movies
Ratings
26
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5