Movies
Ratings
144- The UglyRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5