Movies
Ratings
88
InceptionRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.0
Petty RomanceRated ★ 1.5
HeartbeatRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
QuickRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
SilencedRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5