Movies
Ratings
34
Cold EyesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0