Movies
Ratings
683
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
The CreatorRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0