Movies
Ratings
20
The MartianRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 1.0