Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5