Movies
Ratings
476
Still: A Michael J. Fox MovieRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0- The Chronology of WaterRated ★ 4.5
The Life of ChuckRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Naked LunchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
HandRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5- BargainRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0