Movies
Ratings
112
Your Name.Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The WigRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
ZombielandRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0