Movies
Ratings
98
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0