Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The MistRated ★ 1.5
V for VendettaRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0