Movies
Ratings
1108
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
CriminalRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Full MontyRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5