Series
Ratings
41- SaiRated ★ 2.0
When Spring ComesRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 5.0
ダブルフェイス 潜入捜査編Rated ★ 5.0
Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Byplayers Season 3Rated ★ 2.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
小さな巨人Rated ★ 4.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
SPRated ★ 4.5
SP: Special Kakumei ZenjitsuRated ★ 3.0