Movies
Ratings
68
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
L'Amour FouRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
American SplendorRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Universal Soldier: Day of ReckoningRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0