Movies
Ratings
138
InterstellarRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0