Movies
Ratings
278
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
AlatristeRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The AssassinsRated ★ 5.0
9th CompanyRated ★ 4.0
Punisher: War ZoneRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
JarheadRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
KagemushaRated ★ 5.0
BandidasRated ★ 5.0