Movies
Ratings
135
The World of UsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
Re-encounterRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0- The LettersRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5- GhadiRated ★ 4.0
TwinstersRated ★ 4.0