Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5- Karas: The RevelationRated ★ 4.5

A MuseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0