Series
Ratings
105
MiraclesRated ★ 4.5
僕とシッポと神楽坂Rated ★ 4.0
Hanasaku IrohaRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Detective YugamiRated ★ 4.5
Haibane RenmeiRated ★ 3.5
Plastic MemoriesRated ★ 2.5
ShikiRated ★ 3.5
마요이가Rated ★ 3.5
Tales of PhantasiaRated ★ 3.0
Tales of The AbyssRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 3.0
Graveyard KitaroRated ★ 5.0- テラフォーマーズ 新たなる希望Rated ★ 4.0
Golden MosaicRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 5.0
Hello!! Golden MosaicRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
MononokeRated ★ 5.0