Series
Ratings
73
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
NisemonogatariRated ★ 4.0
High School DxDRated ★ 3.5
キルミーベイベーRated ★ 2.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 3.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 3.0
The iDOLM@STERRated ★ 5.0
YuruYuri♪♪Rated ★ 3.0
YuruYuriRated ★ 3.0
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Hanasaku IrohaRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Baka and Test: Summon the Beasts - MatsuriRated ★ 3.5
Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 3.5